ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΣΤΗ ΛΕΡΟ

1794

Το Σάββατο στις 15/10/2016 στο πανέμορφο στάδιο του Ξηρόκαμπου της Λέρου έπεσε η αυλαία των αγώνων της χρονιάς από την Ε.Α. ΣΕΓΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ με τα ΛΕΡΕΙΑ 2016 .
Η παρουσία της Δημοτκής Αρχής του νησιού με επικεφαλή τον Δήμαρχο Λέρου κ Κόλλια ήταν καθολική και χειροκρότησε με τους θεατές τα παιδιά της Δωδεκανήσου στο τελευταίο αγώνα του αναπτυξιακού πρωταθλήματος στίβου ΠΠ/ΠΚΒ
Οι καλές καιρικές συνθήκες ,η μεγάλη συμμετοχή των παιδιών και των προπονητών , η προσπάθεια των κριτών και της Ε.Α.Σ. ΣΕΓΑΣ για καλή διοργάνωση απέδωσε και όλοι ευχαριστηθήκαν ωραίους αγώνες που θύμισαν τους Αιγαιοπελαγίτικους του 2007 στο νησί της Άρτεμις

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1000Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΒΕΛΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1000Μ 3’29»60 1
ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1000Μ 3’30»00 2
ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1000Μ 3’37»20 3
ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ 2003 ΑΟ ΣΥΜΗΣ 1000Μ 3’37»70 4
ΚΟΥΝΕΓΕΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1000Μ 3’44»10 5
ΦΑΣΟΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2004 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 1000Μ 3’47»70 6
 

150Μ

ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 150Μ 19»50 1
ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ 2004 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 150Μ 19»60 2
ΣΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 2003 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 150Μ 19»80 3
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 150Μ 22»30 4
ΓΙΑΛΛΙΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 150Μ 24»50 5
 

60Μ

ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 2003 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 60Μ 8»20 1
ΦΑΛΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 60Μ 8»30 2
ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 60Μ 8»60 3
ΖΑΝΝΕΤΆΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 60Μ 9»00 4
ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2004 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 60Μ 9»20 5
ΚΑΝΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2003 ΑΟ ΣΥΜΗΣ 60Μ 9»20 5
ΧΑΤΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 60Μ 9»50 7
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 60Μ 9»80 8
 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ ΜΗΚΟΣ 5Μ08 1
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΜΗΚΟΣ 4Μ76 2
ΧΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΟ ΣΥΜΗΣ ΜΗΚΟΣ 3Μ06 3
 

VORTEX

ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 VORTEX 46Μ90 1
ΓΡΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΤΗΣΤΟΣ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ VORTEX 46Μ70 2
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ VORTEX 43Μ10 3
ΣΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 2004 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ VORTEX 35Μ90 4
ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΣΝ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ VORTEX 34Μ40 5
ΚΑΡΑΝΤΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ VORTEX 31Μ90 6
 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2003 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΦΑΙΡΑ 10Μ18 1
ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΣΦΑΙΡΑ 8Μ90 2
ΚΑΝΙΑΡΟΣ ΡΗΓΑΣ 2003 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ ΣΦΑΙΡΑ 7Μ90 3
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΙΩΣΗΦ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ ΣΦΑΙΡΑ 6Μ75 4
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΣΦΑΙΡΑ 6Μ35 5
 

60Μ ΕΜΠ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 60Μ ΕΜΠ 10»70 1
ΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 60Μ ΕΜΠ 12»00 2
 

ΣΚΥΤ. 4Χ50Μ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 4Χ50Μ 27»60 1
ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4Χ50Μ 27»80 2
ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 4Χ50Μ 29»85 3
ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4Χ50Μ 32»30 4

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
 

1000Μ

ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1000Μ 3’40»90 1
ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1000Μ 3’41»30 2
ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 2004 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1000Μ 3’41»80 3
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1000Μ 3’45»30 4
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1000Μ 3’53»40 5
ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 1000Μ 3’55»80 6
ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 1000Μ 4’01»40 7
ΣΟΥΣΑΡΙ ΠΑΟΛΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1000Μ 4’11»40 8
ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΑΜΑΝΘΑ 2003 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1000Μ 4’21»40 9
ΕΡΓΑΣ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 1000Μ 4’22»10 10
 

150Μ

ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 150Μ 21»50 1
ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ 2003 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 150Μ 21»60 2
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 150Μ 21»70 3
ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 150Μ 22»20 4
ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 150Μ 22»40 5
ΜΠΑΚΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 150Μ 23»70 6
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 150Μ 24»30 7
ΗΣΥΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 150Μ 27»38 8
 

60Μ

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 60Μ 8»30 1
ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 60Μ 8»40 2
ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 60Μ 8»90 3
ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 60Μ 8»90 4
ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 60Μ 9»10 5
ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ 2003 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 60Μ 9»30 6
ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 60Μ 9»40 7
ΚΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΑΟ ΣΥΜΗΣ 60Μ 9»40 8
ΣΙΜΙΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 60Μ 9»50 9
ΣΑΝΑΙ ΑΛΕΣΙΑ 2003 2003 ΑΟ ΣΥΜΗΣ 60Μ 9»50 9
ΤΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 60Μ 9»80 11
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 60Μ 9»80 11
ΡΟΥΣΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 60Μ 10»00 12
 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΜΗΚΟΣ 4Μ26 1
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΜΗΚΟΣ 4Μ11 2
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΜΗΚΟΣ 4Μ07 3
ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ ΜΗΚΟΣ 4Μ00 4
ΔΟΥΣΜΑΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2004 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ ΜΗΚΟΣ 3Μ78 5
ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΗΚΟΣ 3Μ76 6
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΜΗΚΟΣ 3Μ62 7
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2003 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΜΗΚΟΣ 3Μ34 8
ΚΑΝΙΑΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 2003 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ ΜΗΚΟΣ 3Μ32 9
ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΜΗΚΟΣ 3Μ26 10
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΜΗΚΟΣ 2Μ68 11
ΠΛΑΤΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ ΜΗΚΟΣ 2Μ68 12
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΜΗΚΟΣ 2Μ41 13
 

VORTEX

ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 2003 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 VORTEX 42Μ70 1
ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ- ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ VORTEX 40Μ50 2
ΜΑΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 VORTEX 40Μ00 3
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ VORTEX 27Μ95 4
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΕΒΑ ΝΤΕΙΝΑ 2003 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ VORTEX 21Μ40 5
ΣΠΑΓΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 2004 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ VORTEX 14Μ10 6
 

60Μ ΕΜΠ

ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 60Μ ΕΜΠ 10»20 1
ΚΟΥΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 60Μ ΕΜΠ 12»20 2
ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 60Μ ΕΜΠ 12»80 3
ΜΠΙΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 60Μ ΕΜΠ 13»60 4
ΛΑΟΥΜΤΖΗ ΦΙΛΙΑ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 60Μ ΕΜΠ 14»70 5
 

ΣΦΑΙΡΑ

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΣΦΑΙΡΑ 8Μ25 1
ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΣΦΑΙΡΑ 7Μ70 2
ΠΛΑΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΦΑΙΡΑ 7Μ10 3
ΜΠΟΥΡΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2003 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΣΦΑΙΡΑ 6Μ75 4
ΠΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΣΦΑΙΡΑ 6Μ20 5
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΦΑΙΡΑ 6Μ15 6
ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 2004 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΣΦΑΙΡΑ 6Μ15 7
ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΣΦΑΙΡΑ 5Μ90 8
ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΣΥΜΗΣ ΣΦΑΙΡΑ 5Μ90 9
 

ΣΚΥΤ. 4Χ50Μ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4X50M 29»80 1
ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 4X50M 29»90 2
ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 4X50M 30»20 3
ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4X50M 30»50 4
ΑΟ  ΡΟΔΟΥ »Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» ΑΟ  ΡΟΔΟΥ »Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» 4X50M 31»10 5
ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 4X50M 31»80 6
ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 4X50M 32»50 7