ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΑΓΩΝΑ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ CROSS COUNTRY RACE

171

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΑΓΩΝΑ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ
ΥΔΡΟΒΙΟΤΟΠΟΣ CROSS COUNTRY RACE
ΨΑΛΙΔΙ, ΚΩΣ – 2-02-2019
4Χ1000Μ ΜΙΚΤΗ ΜΙΝΙ Κ12
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ
1 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ 21’42»04
ΤΖΑΜΑΛΗΣ Ε
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ Γ
ΕΛΕΖΗ Μ
ΓΙΑΝΝΑ Σ

2 Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 22’59»21
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Μ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ Α. Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
ΦΕΓΓΑΡΟΥ Ρ Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

3 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΑ 24’37»44
ΝΙΚΗΤΑΡΑ Κ
ΑΦΑΝΤΕΝΟΥ Δ
ΜΑΛΑΣΗ Μ
ΚΙΑΡΗΣ Δ

2000Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ14
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ
1 ΚΑΖΩΝΗ Μ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 8’56»95
2 ΝΙΤΑ ΟΥ-ΣΚ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 9’00»67
3 ΤΖΙΑΒΟΥ Δ 3Ο Δ.ΣΧ. ΚΑΛΥΜΝΟΥ 9’53»64
4 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ Μ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9’59»02
5 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ Α ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 11’05»61
6 ΚΑΛΣΑΤΟΥ Μ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 11’06»29
7 ΔΙΑΚΑΝΑΣΤΑΣΗ Μ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 11’11»30
8 ΜΑΛΑΣΗ Ρ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 12’02»02
9 ΧΡΟΝΕΑ Ε ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 12’57»30
10 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Κ-Ε ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 13’07»55
11 ΚΙΑΡΗ Μ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 13’10»03
12 ΣΕΡΕΒΑΤΟΡΑ Β 13’10»36
13 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ Α 1Ο Δ.ΣΧ. ΚΩ 13’26»22
14 ΚΑΡΑΘΩΜΑ Χ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 13’28»09
15 ΛΕΛΕΚΗ Μ 3Ο Δ.ΣΧ. ΚΑΛΥΜΝΟΥ 16’07»98
16 ΚΟΥΡΖΗ Τ-Γ Δ.ΣΧ.ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ DNF

2000Μ ΑΓΟΡΙΑ Κ14
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ
1 ΔΑΛΑΡΗΣ Ι ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 8’49»66
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ Α Δ.Σ. ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ΚΩ 8’52»70
3 ΤΑΛΙΑΣ Φ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 8’53»17
4 ΛΕΠΟΥΡΙ Ε Δ.Σ. ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ΚΩ 8’56»53
5 ΝΙΚΟΛΕΝΔΡΗΣ Ι Δ.Σ. ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ΚΩ 9’52»95
6 ΚΑΛΟΥΔΗΣ Γ ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 10’08»35
7 ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ Κ Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 12’12»14
8 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 12’12»95
9 ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ Α 1Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΥΠΑΡΙΟΥ 12’33»05
10 ΦΑΝΑΡΑΣ Σ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 14’31»19

3000Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ16
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ
1 ΜΗΛΙΟΥ Α ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 20009 13’23»46
2 ΠΙΖΑΝΙΑ Ε ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 14’04»33
3 ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ Κ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 14’33»81
4 ΜΟΡΟΖ Ε ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 16’22»55
5 ΕΜΚΕ Χ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 16’57»70
6 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ Κ ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 17’41»24
7 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ Θ ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 17’41»66
8 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ Γ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 18’39»47
9 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 21’08»16

3000Μ ΑΓΟΡΙΑ Κ16
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ
1 ΛΙΒΑΝΟΣ Π ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 13’21»97
2 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ Α ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 13’22»51
3 ΣΚΙΩΤΗΣ Λ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 14’38»67
4 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ Α-Π ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 14’41»32
5 ΧΟΥΤΤΕΜΑΝΝ Α ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 14’42»20
6 ΚΑΜΙΤΣΗΣ Η ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 15’02»41
7 ΤΡΙΜΑΤΗΣ Θ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 15’05»47
8 ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ Α ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 15’05»88

3000Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ
1 ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ Ε ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 15’33»48
2 ΚΑΛΕΡΕ Α ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 15’41»64
3 ΦΡΑΖΗ Φ-Ε ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 15’53»38
4 ΧΡΗΣΤΟΦΗ Ι-Ρ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 18’13»24
5 ΜΟΥΤΣΙ Η ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 18’17»22
6 ΜΑΝΣΟΥΡ Μ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 19’17»71
7 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ 19’19»02
8 ΚΑΜΙΤΣΗ Α-Μ ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 20’33»82

4000Μ ΑΓΟΡΙΑ Κ18
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ
1 ΕΛΛΗΝΑΣ Α ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 14’35»44
2 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ Ι ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 15’43»11
3 ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 17’09»85
4 ΑΓΟΥΡΟΣ Ε ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 17’27»30
5 ΚΩΤΣΗΣ Γ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 17’39»52
6 ΒΕΛΩΝΗΣ Ι ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 18’41»19
7 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ Κ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 20’42»02
8 ΜΟΥΖΑΚΗΣ Γ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 26’31»45

5000Μ ΑΓΟΡΙΑ Κ20
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ
1 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ Σ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 18’41»05
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Α ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 25’16»74

5000Μ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ
1 ΜΑΡΓΑΡΗ Μ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 21’54»69

5000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ
1 ΖΩΙΔΗ Μ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 25’16»74

7000Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ Χ.Χ
1 ΒΕΡΟΓΚΟΣ Κ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 18’41»26
2 ΣΑΡΙΚΙΖΗΣ Ν 21’54»72
3 ΜΑΡΚΟΣ Ι 25’16»71
4 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι 25’34»05
5 ΛΕΛΩΝΑΣ Ι 32’03»25
6 ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ Α 33’48»49
7 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ Σ 34’41»63
8 ΜΑΤΣΟΥΡΗΣ Γ 37’36»50
9 ΠΟΥΛΙΟΥ Ε 37’56»27
10 ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ Ν 42’23»06
11 ΚΑΛΟΠΟΔΑΣ Ι 44’26»50