Ολοκληρώθηκε ο 2ος παιδικός αγώνας του 2ου SERNIKOS CUP που διοργάνωσε ο Φιλίνος

52
Πολύς κόσμος μαζεύτηκε να δει 32 παιδιά να αγωνίζονται και να
απολαμβάνουν όχι μόνο τον αγώνα αλλά και τη φύση στον αγώνα που
διοργανώσαμε μαζί με το δήμο Κω και τη περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου.
Ευχαριστούμε όλους τους γονείς για τη συνεργασία τους και ελπίζουμε τα
παιδιά τους να πέρασαν καλά..
Ευχαριστούμε τον κ.Κοκκαλάκη και το λιμενικό ταμείο για τη βοήθειά τους
Επίσης το προπονητικό team του συλλόγου μας για όσα προσφέρει στα παιδιά μας
Τη προπονήτρια κα Ταμάρα Τουμπαζή
Τη διατροφολόγο κα Ορφανουδάκη Αναστασία αλλά και όλους τους χορηγούς που
μας στηρίζουν απο τη μέρα που ξεκινήσαμε τις ακαδημίες μας αλλά και τα
ποδηλατικά τμήματα ενηλίκων ανδρών και γυναικών
Ευχαριστούμε τους
www.kaizershop.gr
HONDOS CENTER ΚΩ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
DEPRESSO CAFE
ZAMAN FU
SKIPPER
www.qup.gr
φούρνος ΓΙΑΝΝΙΩΤΙΚΟ στην Κω
ζαχαροπλαστείο ΚΑΣΣΑΡΑΣ
COMPUTER LAND
ΜΕΤΑΛΟΥΜΙΝΚΩ
SERNIKOS IDEAL BIKES

Ευχαριστούμε τους χορηγούς επικοινωνίας : τη Δημοτική Τηλεόραση Κω, το
radio city 93 , το ράδιο ekfrasi 97 , το ράδιο πρώτο και τα ενημερωτικά
διαδικτυακά site aegeanews, kosnews24,kostoday,
nisoskos,kosvoice,rodiaki,giafkasports,12sports,sports 12 , vimatisko και
τις εφημερίδες Σταθμός και Βήμα της Κω για τη προβολή των εκδηλώσεών μας

Μη ξεχνάτε ότι οι συναντήσεις της ακαδημίας μας γίνονται κάθε Σάββατο
12-14,30 και Κυριακή 11-1
Επόμενος αγώνας το Σάββατο 16/12 στη Κέφαλο

Αποτελέσματα
Αγόρια 2003-2007
1)Ζαμάγιας Ιωάννης
2)Κουκουράκης Μιχαήλ
3)Καρνέζος Ανδρέας
4) Χατζηλάου Γεώργιος
5) Φούρναρης Δημήτριος
6)Φώτης Δημήτριος

Κορίτσια 2003-2007
1) Αμπουμπάη Νάντια
2) Μορέττο Αργυρώ
3) Παπαποστόλου Διώνη

Κορίτσια 2008-2010
1)Σιδέρη Ζωή Δανάη
2)Ντρίτση Χριστίνα
3)Αλευράκη Αγγελική
4)Μορέττο Σοφία
5)Πεδιαδιτάκη Ασπασία

Αγόρια 2008-2010
1)Αλευράκης Ιωάννης
2) Δημητριάδης Δίας
3)Ντρίτσης Βαγγέλης
4)Χατζηδημήτρης Σταμάτης
5)Κρητικός Χρήστος
6)Παπαποστόλου Αντώνης
7)Ανυφαντής Θωμάς
8)Βαρκάς Δημήτρης
9)Καρδαράς Δημήτρης

Αγόρια 2011-2014
1)Αλεξιάδης Μιχαήλ
2)Ματάτης Κωνσταντίνος
3)Πεδιαδιτάκης Νίκος

Κορίτσια 2007-2010 σε μικρή διαδρομή

1)Ελβίρα (Ελισάβετ) Μπογδάνου
2)Πιπέρη Καλλιόπη
3)Εύη Κουζούκα
4)Αναστασία Βιζβίκη

Αγωνίστηκαν και οι
Ελενα Σταυράκη
και
Μάριος Λυμπέρης