ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΝΙΚΕΣ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 2016

1830

 

(ΘΕΣΕΙΣ 1 ΕΩΣ 12)

(ΜΟΝΟ ΑΘΛΗΤΩΝ-ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ Της ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ.

ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΑΘΛΗΤΕΣ-ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΟΙ Ή ΒΡΙΣΚΌΝΤΟΥΣΑΝ ΣΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ, ΑΛΛΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΜΕ ΜΕΤΑΓΓΡΑΦΗ ΣΕ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΑΛΛΩΝ ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ, ΠΧ. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ, ΠΑΡΔΑΛΟΥ, ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ, ΜΠΕΡΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΣΧΟΛΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ)

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΕΦ (13-14/2)

 

8Η ΓΚΑΜΜΙΣ ΡΑΦΑΕΛΑ          ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ               ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

9ΟΣ ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ     ΕΠΤΑΘΛΟ                      ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΕ ΑΝΩΜΑΛΟ ΕΔΑΦΟΣ Μαρκόπουλο (28/2)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ: 1Η ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ                            Γ.Σ.Ν..ΛΕΡΟΥ

ΑΝΔΡΩΝ Β: 8ΟΣ ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                         ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ: 10Η ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ                         ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

 

 

 

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 10000Μ Μέγαρα 21 Μαΐου

 

1Η ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ                                      ΓΣΝ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΝΘΕΤΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Σέρρες (4-5/6)

 

9Ος ΔΙΑΚΟΝΙΚΟΛΑΣ ΣΑΒΒΑΣ            10ΑΘΛΟ                 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 18-19 Ιουνίου Πάτρα

 

2Η ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ      ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ           ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2Η ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ                  100 ΓΥΝΑΙΚΩΝ             ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2ΟΣ ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ        110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ              ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

9Η ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΚΛΕΟΝΙΚΗ       ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ         ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

9Η ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ                 ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ                ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

11Ος ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ              200Μ                      ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 25-26 Ιουνίου Τρίκαλα

 

  1. ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ  Σφαιροβολία Π.Ρ. 16.19μ.      ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
  2. ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 400μ                        ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
  3. ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  400μ                         ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  4. ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1500μ                       ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  5. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 200μ                        ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  6. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Επί Κοντώ           ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ
  7. ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ     110μ. εμπ                   ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  8. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Τριπλούν                    ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ
  9. ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 200μ                       ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  10. ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 800μ                       ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
  11. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Επι Κοντώ                  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  12. ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ     100μ. εμπ             ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
  13. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  100μ                        ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  14. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Μήκος                       ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ                              8.   ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      10Αθλο                      ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  15. ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    Άλμα σε μήκος         ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
  16. ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 7Αθλο                       ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  17. ΜΩΡΑΙΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ    100μ. εμπ                  ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
  18. ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 800μ                        ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  19. ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ   Δισκοβολία                  ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
  20. ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ  Σφυροβολία                  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  21. ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 400μ                        ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
  22. ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 200μ                  ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
  23. Παθιάκης Αλέξανδρος Επι Κοντώ                   ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

 

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΠΑ΄-ΠΚΑ΄   ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Ναύπλιο 2-3 Ιουλίου .

 

  1. ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 110Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  2. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  3. ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3000Μ.                ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
  4. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ        ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ
  5. ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 300Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ        ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009           2. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ            ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ         ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ
  6. ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ                           ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  7. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 110Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  8. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 110Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ         ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
3. ΜΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ            6ΑΘΛΟ               ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
3. ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΤΣΑΜΠΙ       5ΑΘΛΟ               ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  1. ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 300Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ        ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  2. ΦΑΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 110Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ
6. ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000         4Χ300Μ.ΚΙΚΟΥΣ Ι. – ΣΑΒΒΑΚΗ Φ. ΜΑΡΙΝΟΥ Μ. – ΜΙΑΟΥΛΗ Γ.
  1. ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ         ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
6. ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ                5ΑΘΛΟ               ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
7. ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ-ΕΛΕΝΗ          5ΑΘΛΟ               ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
  1. ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ              ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  2. ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 1000Μ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
  3. ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ-ΜΟΡ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ           ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  4. ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  5. ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 600Μ.                ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
  6. ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 300Μ.                ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
  7. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ   ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  8. ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ          ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

10.ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΧΡΙΣΤΙ       150Μ.                 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

10.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ              300Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ        ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

10.ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ            300Μ.                ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

10.ΜΙΑΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                 1000Μ.               ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

  10. ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009      4Χ80Μ. ΚΩΣΤΑΣ Π- ΡΟΥΣΣΟΣ Σ. ΠΑΘΙΑΚΗΣ Α- ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ Γ
11. ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙ    4Χ80Μ ΜΑΥΡΟΥΔΗ Τ- ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΧΟΥΣΕΙΝ Σ- ΠΑΓΩΝΑΚΗ Γ  
12. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ              5ΑΘΛΟ               ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
 

12.ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ                ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ          ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ 9-10 Ιουλίου Σέρρες

 

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ            ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  2. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ        ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  3. ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 400Μ.                ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
  4. ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ          800Μ.                ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
  5. ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009      4Χ400Μ.           ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ε.-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Α.-ΕΡΓΑΣ Γ.

  1. ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1500Μ.               ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  2. ΓΚΑΜΜΙΣ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΒΑΣΙΛΙΚ  ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ        ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  3. ΕΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 400Μ                 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  4. ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ            ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ     ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
  5. ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 800Μ                ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  6. ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 200Μ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
  7. ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 100Μ.               ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ Λάρισα 30-31 Ιουλίου

 

  1. ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4Χ400Μ.         ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Α- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Δ-

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Ε- ΕΡΓΑΣ Γ

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ            ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  2. ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ            ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ   ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  4. ΡΑΜΜΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΝΕΦΕΛΗ 100Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
  5. ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1500Μ.               ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

10.ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ        ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’

 

 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 42.195Μ ΑΘΗΝΑ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

1Η ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ                                      ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ